top of page

Jmenuji se Pavlína a ráda fotím. 

Baví mě ukrýt hloubku do placatého média. 
Zachytit ty nejsilnější city, momenty, příběhy. 
Vaši lásku a blízkost.
Jak se vám to, co máte v srdci, zákonitě ukáže ve tváři, v pohledech a dotecích...

Dávám přednost kvalitě před kvantitou, autenticitě před škrobenými pózami, přirozenému světlu před bleskem, exteriéru před ateliérem a dětem v náručí svých rodičů před košíkovými aranžemi.

Narodila jsem se v Ostravě, pak jsem dlouhá léta žila v Brně, kde jsem studovala uměnovědná studia a učitelství estetické výchovy. Teď jsem zpátky u nás na severu. 
Pracovala jsem v personalistice a marketingu, takže to docela umím s lidmi a pomáhá mi to při focení.

K focení a tvoření celkově jsem měla vždycky blízko. Dědeček z otcovy strany byl umělecky založený; rád fotil a mluvil o umění, při návštěvách jsem obdivovala jeho velké knihy a hlavně jeho Nikona - parádní zrcadlovku - ty brďo, to tenkrát bylo!

To já jsem si půjčovala jen rodinný kompakt, který naši koupili na dovolenou. Fotila jsem co se dalo, pečlivě počítala 36 snímků a pak netrpělivě čekala, až se vyvolaný film vrátí z Fotolabu.

Na konci roku 2018 jsem si koupila svou první zrcadlovku značky Nikon. Protože děda vždycky říkal, že když foťák, tak Nikon. Ten následující rok jsem po práci četla chytré knihy a sledovala tutorialy, googlila vše co jsem nevěděla, postupně jsem investovala do objektivů a vybavení, absolvovala pár foto kurzů...

A teď jsem tady.
Na cestě, na které se každý den učím a vím, že navždy budu.
Na cestě, která mě ohromně baví a naplňuje. 
Na cestě správným směrem.
"to whatever end" 

LVM_FB-306.jpg

Miluju vítr ve vlasech, Měsíc ve všech fázích, mraky všech tvarů, jehličnaté lesy a místa, kde se moře tříští o pevninu; miluju mlhu v korunách stromů, světlo těsně před západem, vzduch po dešti, luční kvítí a podzimní šípky, vůni pomerančů, zvuk kytary u táboráku a pocit, když zabořím tvář do zvířecího kožíšku...

Vážím si čestných, odvážných a štědrých lidí, smyslu pro humor, upřímnosti a spravedlnosti. 

Baví mě fotit, malovat, plavat, hrát deskové hry a množit pokojové rostliny.

Pokud něco z toho cítíte podobně a líbí se vám má tvorba, dejte mi o sobě vědět...
Moc ráda budu vaše svatební a rodinná fotografka.

bottom of page